מי אנחנו?

שם החברה הוא “שיווקית” שזה הלחם של המילים “שיווק” בעברית והמילה “IT” (זה) באנגלית, כלומר “לשווק את זה” .  אנו מומחים בלמצוא פתרונות חדשניים ללקוחות שלנו ולסייע להם להביא את העסק שלהם למקום אליו הם רוצים לקחת אותו. 

אנחנו חברת פרסום ושיווק דיגיטלי המתמחה במספר תחומים. תחומים כגון: שיווק ממומן ברשתות החברתיות, שיווק אורגני ברשתות החברתיות(ניהול דפים), בניית אתרים מקצועיים לעסקים, קידום אתרים באופן אורגני בגוגל (SEO), בניית דפי נחיתה, בניית “כרטיסי ביקור דיגיטליים”, יצירת סרטוני תדמית לעסקים. לאחר השימוש בשירותים שלנו עשרות עסקים הגדילו את הרווחים שלהם והתחילו להגיע למחזורים שהם אפילו לא חלמו עליהם! .

 בזכותינו אותם בעלי עסקים נחשפו לכמות מטורפת של לקוחות פוטנציאליים שגרמו למכירות לגדול ובכך לרווחים של אותם בעלי עסקים לגדול. 

בזכות אתרים שבנינו, לעשרות בעלי עסקים יש עכשיו אתר רשמי וייצוגי שהעלה את העסק שלהם לשלב הבא וחוסך להם הרבה זמן וכסף. 

בזכות קידומים של אתרים שביצענו אותם בעלי אתרים כבר לא זקוקים לשלם לגוגל שיקפיץ בחיפושים את האתר שלהם למעלה כמודעה ובכך חוסכים אלפי שקלים. 

בזכות סרטוני תדמית שצילמנו ערכנו וביימנו מספר רב של בעלי עסקים יכולים להציג את העסק שלהם בצורת סרטון וידיאו רשמי שנראה מקצועי ומוכר.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להפוך לחברת על ולהפוך לחברה היחידה שכל בעל עסק חדש צריך על מנת לקדם את העסק שלו. כלומר שבעל עסק יצטרך רק את שירותי שיווקית על מנת להצליח בעולם העסקים. שיווקית תהווה חברה הנותנת את כל סוגי השירות לבעלי עסקים מבניית אתרים, שיווק דיגיטלי, קידום אורגני, יעוץ עסקי ועד לראיית חשבון ומה שבניהם. החזון הוא להתפתח לעוד מקומות בעולם ולהפוך לחברה בינלאומית עם משרדים ברחבי העולם ועם עובדים מכל העולם. אך למען מטרה זו צריך להתחיל מקטן ולאט לאט להתרחב ולהתרחב.

“גם מסע של אלף קילומטרים מתחיל בצעד אחד” – לאו דזה

ורטן אוגניסיאן, מנכ"ל ומייסד.