בניית אתרים

שירות הדגל של שיווקית! איתנו לבנות אתר זה פשוט וקל. אחננו נבנה לכם אתר לכל מטרה. באיכות הכי טובה שיש, תבדקו אותנו 😉 .

שירותי בניית האתרים של שיווקית

בניית אתר תדמית

אנחנו ננהל לכם קמפיינים ממומנים שבאמצעותם לקוחות פוטנציאליים יחשפו למודעות שלכם ויכירו אתכם ואת השירות או המוצר שאתם מציעים. כלומר, אנחנו נייצר וננהל לכם פרסומות ברחבי האינטרנט בין אם זה פרסומות ביוטיוב, בפייסבוק, באינסטגרם או בטיקטוק שפשוט יטיסו את כמות המכירות שלכם מעלה!

בניית אתר חנות

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם עם תנועת גולשים מטורפת! מקום שללא ספק כל בעל עסק היה רוצה להיות בין הראשונים בתוצאות החיפוש שלו. גוגל מאפשר להיות בראש רשימת תוצאות החיפוש שלו תמורת תשלום(תשלום רק עבור הכניסות לאתר). ובכן, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נעזור לכם לקדם את האתר שלכם בגוגל ולהשיג תוצאות חסרות תקדים! כמו שעשינו כבר עם עשרות עסקים מרוצים.

בניית דפים נלווים(דפי נחיתה, דפי סליקה, כרטיסי ביקור דיגיטליים ועוד...)

בניית דפים לפי בקשתכם האישית. כל דף שתצטרכו בנוסף המומחים שלנו יבנו לכם! בין אם זה דף סליקה שממנו מתקבל תשלום מלקוח או דף נחיתה בו הפרטים של הלקוח נלקחים ומוספים לרשימת תפוצה או כרטיס ביקור דיגיטלי - תמונת אתר שמהווה כמו כרטיס ביקור רגיל רק בדיגיטל! מבלי צורך להוציא כסף על הדפסות דפים.

בניית אתר תדמית

היום לכל עסק שמכבד את עצמו יש אתר אינטרנט תדמיתי. אתר שבעצם הוא “הפנים” של בית העסק. כלומר, אתר שמייצג תדמיתית את העסק. באתר הזה אופי העסק בא לידי ביטוי, יש בו הסבר מפורט על אודות העסק, על שירותי העסק , טפסי יצירת קשר ועוד… שיווקית תבנה לך אתר תדמית מותאם לבקשותיך ולציפיותך . כמובן שאתר תדמית גם מובנה על מנת למשוך לקוחות לעסק על ידי תפיסת תשומת לב הלקוח ובניית דפי יצירת קשר והשארת פרטי קשר של העסק באתר . אז אם אתה חושב שהגיע הזמן שיהיה לעסק שלך אתר מותאם שייצג את העסק שלך בצורה הטובה ביותר ומבלי שתתפשר על האיכות צרו איתנו קשר ואנחנו כבר נעשה את השאר.

בניית אתר חנות

אם אתה בעלים של עסק שמטרתו למכור דברים באתר אינטרנט, הגעת למקום הנכון. אנחנו מתמקצעים בבניית אתרי חנות- אתרים שיש בהם מערכות סליקה ואפשרויות רכישה של מוצרים או שירותים כאלה ואחרים. האתר יהווה גם כאתר המסביר על העסק ועל תחום פעילותיו וגם יאפשר לגולשים בו לבצע קניה לפי רצונם.

בניית דפים נלווים(דפי נחיתה, דפי סליקה, כרטיסי ביקור דיגיטליים ועוד...)